8e editie Sunday: hét congres voor de zonne-energiesector in Nederland en Vlaanderen
8 november 2017, Bussum

Voorlopige deelnemerslijst per 18 november

De voorlopige bezoekerslijst (enkel de deelnemers die toestemming gegeven hebben voor publicatie van hun naam zijn weergegeven):
 

Achternaam Bedrijf Sessie 1 Sessie 2 Sessie 3
Hadii Akbari Eneco D C B
Erik Alsema W/E adviseurs duurzaam bouwen C B B
Arno van Alst Solned BV A C D
Koen Altena Zonneplan C B C
Gerard van Amerongen Holland Solar D D D
Rob Ariëns Rexel Nederland B.V. D C D
Kees Arkesteijn ISSO D B D
Michel Arninkhof Raedthuys Zon BV A B D
Ad Backx Symbiose / particulier C D A
Sergio Badillo SEAC Student B A B
David Bassie Mastervolt b.v. B C B
Michiel van Beek Eneco Solar, Bio & Hydro B.V. B B B
Johan Bel Mijn Energiefabriek B D A
Joris Beukeboom BMVS D C A
Johan Blanker TU Delft A B D
Theo Bosma DNV GL C D D
Gosse Boxhoorn TSM A B C
Joern Brembach SGS INTRON B.V. C A B
Christiaan Brester LENS C D A
Daphne Broere Aureom B B B
Jan Broere Aureom A A A
Benjamin Bronsema Bronsema Consult B D C
Gerrit-Jan Brunnink Triodos Bank     D
Jan Bultman ECN B B B
Jadranka Cace RenCom C B D
Eric Caelen Itho Daalderop D B D
Rogier Coenraads Stichting Zonne-energie Wageningen C C B
Pieter Custers SEAC B C D
Kees van Daalen Enexis BV   D C B
Guido Dalessi Sensus Energy B B B
Boudewijn van Dam SolarToday D A C
Out David SEAC (student) B C D
Maarten Deckers RVO B A D
André Derksen ISSO B D D
Robbert van Diemen HR Solar B B B
Lourens van Dijk Utrecht University A A B
Allard Dijkstra Atama Solar Energy B C C
Menno van den Donker SEAC B D D
David Duijnmayer Energeia / FD B C D
Wilma Eerenstein ECN B B D
Jeroen van der Eeze SKG-IKOB C D A
Wido Eissens Provincie Gelderland B C B
Theo Elfrink Vereniging Eigen Huis B C D
Boudewijn Elsinga Universiteit Utrecht B C D
Hein Enneking Dimark Solar BV B A D
Stephen van Es Jaarbeurs C D A
Jon Feenstra Radboud University Nijmegen A A A
Wiep Folkerts SEAC B B B
Patrick Folmer Enodes C D C
Ronald Franken Atrive C D D
Jelle van der Galiën Aardgasservice Noord B C A
Erik Garnett FOM institute AMOLF A A A
Edwin van Gastel Solar Magazine A B C
Charles Geelen Infinitus Energy Solutions B C D
Martijn Geertzen NEN C D B
Pierre Gerrissen Holland Solar B D A
Wico Gerritsen Solarclarity BV A C D
Oscar Goddijn DSM      
Aart-Jan de Graaf Hogeschool van Arnhem en Nijmegen B B B
Egbert Gramsbergen RE-Source Renewable Energy D B C
Marius  Groenenberg Triodos Bank D A B
Koen de Groot ECN B B B
Robert van Haaften RVO      
Saskia 't Hart Holland Solar D D D
Adriaan Harthoorn Stafier Solar Systems B.V. C B B
Albert Hasper Tempress      
Erik Haverkamp ReRa Solutions BV A D C
Ebrahim Hazrati Radboud University A A A
Wido van Heemstra RVO C C C
Dirk van Heijst Hermans Techniek Energy A D C
Michel Henneghien PV CYCLE C C B
Jos Henrichs JH Projects A A B
Nynke  Hermelink Rijksdienst voor Ondernemend Nederland C C C
Jan van Herpt Archisol Solar Support A B C
Huib van den Heuvel Solliance A A A
Rolf Heynen Solar Solutions Int. D A C
Michiel Hillenius RVO B C C
Wijnand van Hooff TKI Solar Energy      
Arjan Hovestad TNO - Solliance A B B
Rolf Huiberts Sensus Energy C C C
Sjoerd van Hulst SolarMax C D B
Kees Hummelen Rijksuniversiteit Groningen A B C
Linda van den Hurk Berenschot D C B
Andrea Ingenito TU Delft A B C
Harry Inia Inia Management BV D C B
Marco Jansen Sunbeam BV C D D
Mark Jansen ECN B B B
Bert Janson RVO B A C
Rob Janssens InnoPartner Subsidieadvies C C B
Karol Jarolimek Radboud University Nijmegen A A A
Ronald Jaspar IBC-Solar B C C
Jan-Willem Jehee bezonnen energie C C C
Minne de Jong Solar Energy Application Centre B B B
Dennis de Jong Solarcentury Benelux B.V. C C C
Rudi Jonkman Heliox      
Alex Kamst Rijkswaterstaat D D B
Hans Keijser BDA Standbemanning      
Corry de Keizer SEAC D B B
Torben Kempers SABIC A C D
Nicole Kerkhof RVO B C C
Michiel Klees Mastervolt International BV B C D
Robert Kleiburg ECN A B D
Wil Kling TUE B C D
Paul van der Klooster Zonneplan B D D
Carsten de Koning EXASUN C D B
Richard Kool SMA Benelux C C C
Leo Korstanje Technology Foundation STW C A B
Victor Krijt Alliander-Liandon D C B
Yinghuan Kuang Eindhoven University of Technology A A A
Ando Kuypers Solliance A A A
Victor  Land FOM A A A
Claire van Lare FOM institute Amolf A C A
B Leijten Zelfstroom BV B D C
Bas Lemmens Voormedia B C C
Hans Linden TMC A C A
Geert Litjens SEAC & UU B B B
Sikko Luinge Dutch Solar Systems A B C
Itske Lulof Triodos Bank      
Erik Lysen Holland Solar B C D
Arien van der Maas Cooperatie ValleiEnergie D B C
Arjun  Mali Cablean B D C
David Martinez Biro SEAC  student A A A
R te Marvelde vakblad InstallateursZaken  D B D
Gijs van der Meer Waternet D B C
Peter Meijers IBC-Solar      
Jimmy Melskens Technische Universiteit Delft C A C
Teun Meulepas Provincie Noord-Brabant B C D
Akshatha Mohan Universiteit Utrecht A A A
Koop Mulder ASN Installaties B C D
Jacques van Munster van Heuven Squenergy BV B B C
Hans de Neve Solliance C B A
Cecil Nieuwenhuis Rexel Nederland B.V. B B B
Albert van den Noort DNVGL A C C
Rik van Ogtrop Hermans Techniek Energy A D C
Tjipke Okkema Mastervolt B D D
Ben Olde Boerrigter Siers Telecom BV A B D
Huib van Opstal SMA Benelux B D D
Jan-Jaap van Os LineSolar B B B
Peter Penning Suncycle D A B
Niels Pijnenburg Achmea insurance A B D
Jacko Pijper Magneto special anodes B.V. A D B
Pieter van der Ploeg GO! Groene Oplossingen D B C
Albert Polman FOM Institute AMOLF      
Ioannis Poulios University Utrecht B B B
Merijn de Priester Zondermeer A D C
Jacco Putman BDA Standbemanning A C D
Ronald Roes GDF SUEZ C D B
Maarten Romijn The Fortune Cooker Sustainable Energies A B B
Leon van Sandwijk Radboud University A A A
Rudi Santbergen Delft University of Technology A B A
Wilfried van Sark Universiteit Utrecht B D B
Lex Schiebaan Xolar BV B D C
Hans Scholing Tempress Systems B.V. A A A
Paul Schurink Dr. Ten B D C
Marco Schwegler RVO A C D
Tom Selten Solarteam Eindhoven      
Kostas Sinapis SEAC B B B
Wim Sinke ECN A A A
Lianda Sjerps-Koomen TKI EnerGO C B C
Hylke Van Slooten Rooftop Energy D B C
Manuela Smith M Projects  D C D
Theo Smits Heijmans A C D
Piet Sonneveld HAN University of Applied Sciences A B C
John Sontrop Interpolis/Achmea A B D
Karel Spee Avans Hogeschool C A D
Sorin Stan VDL Enabling Technologies Group D A D
Anthony Standing TU/e A A A
Rutger Stultiëns Chematronics B B C
Erik Teunissen Berenschot D C A
Mirjam Theelen TNO / Delft University of Technology C A A
J.A. Timmerman RenewabLAW C D A
Ernst van Tongeren Holland Solar B D C
Ruud Trines Rijksdienst voor Ondernemend Nederland C C C
Christos Tzikas SEAC A A A
Gerrit Jan Valk TNO C C C
Amelie Veenstra Holland Solar C B D
Robert de Velde RVO A B C
Ton Veltkamp ECN C D A
Ton Veltkamp ECN      
Peter Venema Tempress A A A
Guus Verberne SEAC (student)      
Frits Verhoef Triple Solar D B C
Stijn Verkuilen Heijmans B B B
Barend Vermeulen Solliance B C D
Wouter Versluis Navetto  B C D
Bas Vet DNV-GL C D A
Giuseppe Visimberga Materials innovation institute (M2i) A A A
Evert Vlaswinkel XL-EnergySolutions B C D
Hans van der Vlist        
Ivo Vloedgraven EcoNed B C B
Jeroen de Vogel Esdec BV B C D
Leo de Vos NV HVC A B D
Mitch Voskuilen Rooftop Energy D B C
Bert de Vries        
Arthur de Vries Holland Solar B C C
Robert Jan van Vugt Eternal Sun D B D
Arjen de Waal Universiteit Utrecht A A A
Wim van de Wall WALLVISION B.V. D C B
Arthur Weeber ECN A A A
Peter Paul  Weeda Eneco Solar, Bio & Hydro B.V. B D D
Michel Weeda Brabantse Ontwikkelings Maatschappij B D A
Hans Welschen Innovative Energy Concepts B C B
Jan  Wemmenhove Smit Ovens D A B
Pieter Wetterhahn Zongarant BV B D A
Peter Wieriks Sunbeam BV B C B
Gilles de Wijs Radboud Universiteit A A A
Eddie Willemink FuturePower4All BV B C D
Hein Willems Solliance A A A
Frank Witte RVO A A D
E.J van de Worp Seed2Lead B.V D C B
Paul Wyers ECN A C B
Guangtao Yang TU Delft A A A
Dong Zhang Solliance A A A
Wiro  Zijlmans        
Ronald van Zolingen Not applicable, retired A B B
Arno van Zwam Mastervolt B C D
Martijn  Zwegers Meco Equipment Engineers BV A C D
Han van Zwieten Han van Zwieten, toekomstbestendig wonen en werken B A C

« Naar overzicht